Wij maken gebruik van cookies voor onze service. Bezoek je onze website dan ga je akkoord met de cookies.
67806d54675bc9f7fd71d6884d76b882?h=50&w=50

Indian Dance Shruti


Over deze workshopaanbieder

Onze stichting heeft ten doel belangen te behartigen van hulpzoekenden die sociaal of psychosociaal in een impasse zijn geraakt. Het stimuleren, ontwikkelen en bevorderen van diverse dansstijlen voor verschillende doelgroepen, waarbij het welbevinden van de mens voorop staat, is voor onze stichting een essentieel aspect. Wij houden ons bezig met dans- en kunstvoorstellingen, alsmede hetgeen met het vorenstaande in de ruimste zin verband houdt of daartoe bevorderlijk kan zijn. Stichting Metta Huis biedt de activiteiten aan in groepsverband, trainingen, cursussen en workshops. Bovendien geven wij begeleiding waar nodig voor diegenen die het gevoel hebben onvoldoende in onze samenleving te functioneren. Het organiseren van evenementen en activiteiten in samenwerking met professionals kunnen daarin zeer bevorderlijk zijn!

Informatie
  • Bedrijfsnaam: Dansschool
  • Website: www.stichtingmettahuis.nl
  • Adres: Jofferenlaan 83
  • Postcode: 8017 HK
  • Telefoon: +31645870049
Workshopdata

Workshops


WE CAN DO IT!! BOLLYROBICS & INDIASE DANS met INDIAN DANCE SHRUTIeen leuke en energieke Bollywood-geïnspireerde danstraining op Indiase muziek die ervoor zorgt dat je in beweging blij...

Muziek/dans

BOLLYWOOD DANS TRAININGEN WEKELIJKS VAN 19.00-20.00 uur IN 1 UUR TIJD EENVOUDIGE DANSPASJES LEREN Indian Dance Shruti heeft weer leuke gracieuze choreografieën voor jullie bedacht. Free-...

Muziek/dans